Finse Skilag har holdt på i snart 100 år og arrangerer spennende turer med Finse som utgangspunkt. Vi har distansekort for barn og unge, kurs, familieturer, pepperkakebaking og mye, mye mer.

Medlemsskap
kr 150 for voksen
kr 50 for barn
kr 400 for familie

Bli medlem!

Styret

Skilagets styre
Grethe Melby formann 930 89 008, grethe@finseskilag.no
Jonas Claussen kasserer 905 53 092, jonas@finseskilag.no
Cecilie Dvergsdal klemsbusjef 482 33 758, cdvergsdal@gmail.com
Harald Håland styremedlem 932 48 974, harald@finseskilag.no
Erling Svensen styremedlem 91584567, erling@finseskilag.no
Hans Ove Galtung, styremedlem, 55 27 17 89, hansove@finseskilag.no

Egil Kolbjørnsen varamedlem 932 90 286, egil@finseskilag.no

Våre støttespillere

Våre støttespillere